همایش ملی فقه هنر
صفحه اصلی آرشیو اخبار گالری فراخوان ارسال آثار رسانه های دیگر ارتباط با ما
همایش ملی فقه هنر
همایش ملی فقه هنر

همایش ملی فقه هنر با پیام اختصاصی مقام معظم رهبری برگزار می شود. همایش فقه هنر در تاریخ ۲۳ دیماه و در قم برگزار می گردد. این همایش که به همت مدرسه اسلامی هنر و با مشارکت و حمایت شورای فرهنگ عمومی و دفتر تبلیغات اسلامی آغاز به کار کرده٬ به منظور توسعه و تعمیق اجتهاد تخصصی در عرصه هنر برگزار می&zwn ...

همایش ملی فقه هنر با پیام اختصاصی مقام معظم رهبری برگزار می شود.

همایش فقه هنر در تاریخ ۲۳ دیماه و در قم برگزار می گردد. این همایش که به همت مدرسه اسلامی هنر و با مشارکت و حمایت شورای فرهنگ عمومی و دفتر تبلیغات اسلامی آغاز به کار کرده٬ به منظور توسعه و تعمیق اجتهاد تخصصی در عرصه هنر برگزار می‌گردد.

هیئت علمی همایش از اردیبهشت ماه ۹۴ و به ریاست حضرت آیت الله علیدوست تشکیل شد و با تعیین محورهای فراخوان مقالات٬ رویکرد انضباط اجتهادی در عین نوآوری و پرهیز از تکرار را مدنظر قرار داد.

دبیرخانه علمی - محتوایی همایش با سفارش ۱۸ مقاله به اساتید دروس خارج و صاحب‌نظران حوزه و دانشگاه٬ سه مقاله شفاهی از حضرات آیات علیدوست٬ محمدجواد فاضل و علی اکبر رشاد را نیز به مجموعه آثار برگزیده افزوده است.

به گفته دبیر علمی همایش٬ مجموع ۲۰ مقاله مکتوب و ۳ مقاله شفاهی به عنوان آثار برگزیده ارائه خواهد شد و همچنین پیام شفاهی رهبری در دیدار اختصاصی با دست اندرکاران همایش٬ پخش خواهد شد.

این همایش از ساعت ۸:۳۰ صبح چهارشنبه ۲۳ دیماه در محل سالن همایش های بین المللی غدیر آغاز خواهد شد و ضمن سخنرانی حضرات آیات علی اکبر رشاد٬ محمدجواد فاضل و ابوالقاسم علیدوست٬ ۷ مقاله برگزیده را در دو نوبت صبح و عصر ارائه می دهد.

1394/10/22 ساعت 21:32
کد 63
لینک خبر
بازخورد